Skip to main content

AÇIK RIZA FORMU

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (‘’Kanun’’) gereğince, kişisel verilerimin ŞİRKET tarafından, hangi amaçla işleneceği, işlenen kişisel verilerin kimlere ve hangi amaçla aktarılabileceği, kişisel veri toplamanın yöntemi ve hukuki sebebi ve Kanun’un 11. maddesinde sayılan diğer haklarım hususlarında bilgilendirildim.

 

KVKK kapsamında Şirket tarafından hazırlanmış olan Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’ni okudum, anladım.

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, “www.katilimenerji.com” web sitesi aracılığıyla tarafımıza iletişim formunu doldurarak aktardığınız kişisel verileriniz; talep, dilek, temenni ve şikayetlerin takibi, iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi, reklam, bilgilendirme ve tanıtım faaliyetlerinin icrası ile bu doğrultuda formu dolduranlara e-posta ve SMS yoluyla ulaşılabilmesi amaçlarıyla, tarafımızca aydınlatma metni kapsamında işlenebilecek, saklanabilecek, aktarılabilecektir. Bu kapsamda kişisel verilerinizi Kanun’a uygun olarak işleyebilmemiz, saklayabilmemiz ve aktarabilmemiz için açık rızanızı rica ediyoruz.

 

Kimlik verisi Adınız, soyadınız
İletişim verisi Telefon numaranız, Eposta adresiniz

İşlenecek kişisel verileriniz hakkında ayrıntılı bilgi Aydınlatma Metninde açıklanmış olmakla birlikte, işlenecek kişisel verileriniz örnekleme yöntemiyle aşağıda belirtilmiştir:

 

Söz konusu iletişim formu tarafınızca özgür bir şekilde doldurulabilir alanlara sahiptir. Bu sebeple ilgili alanlara yukarıda sayılanlar dışında kişisel veri yazmanız durumunda, bu kişisel veriler de Şirket tarafından işlenebilecek, saklanabilecek, aktarılabilecektir.

İşbu metinde yer alan hususları anladığımı, Aydınlatma Metni ile kişisel verilerimin işlenmesi hakkında bilgilendirildiğimi kabul ve beyan ederim. Söz konusu kişisel verilerimin Şirketiniz tarafından aydınlatma metni kapsamında işlenmesine, saklanmasına ve aktarılmasına bilerek ve isteyerek açık rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Close Menu

Katılım Enerji

Müşteri Hizmetleri
İletişim Bilgileri

0850 259 34 22

Hafta içi 09:00 – 18:30

info@katilimenerji.com.tr

Merak ettiklerinizi bize sorabilir ve KatılımEnerji hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

WP / IG / FB / LI / YT

SİZİ ARAYALIM

Katılım Enerji kazanç sistemi hakkında sizi bilgilendirelim.